Telefonické objednávky  311 240 330
 
 
 »  Granule pro psy  »  Lupo Sensitive 20/8  »  Lupo Sensitiv 20/8, 30kg monoprotein.kuřecí granule lisované za studena pro nemocné psy
  • Granule Lupo Sensitiv 20/8, 30kg, granule pro alergické psy

Lupo Sensitiv 20/8, 30kg monoprotein.kuřecí granule lisované za studena pro nemocné psy

Monoproteinové, hypoalergenní, holistické granule lisované za studena Lupo Sensitiv 20/8 - jsou vyvinuty jako kompletní krmivo pro citlivé psy, kteří mají problémy se zažíváním, alergiemi, problémy se srstí, kůží, ledvinami, nebo nadváhou apod. Jsou vyrobeny zcela bez obilovin a složek vyvolávajících alergie. Je to ideální krmivo pro psy s trávicími potížemi, nadváhou a pro psy s nižší tělesnou... Celý popis
Značka:
LS_30
Kód:
skladem
Dostupnost:
1 899 Kč
1 651 Kč bez DPH
+
-
Popis Složení Dávkování

Monoproteinové, hypoalergenní, holistické granule lisované za studena Lupo Sensitiv 20/8 - jsou vyvinuty jako kompletní krmivo pro citlivé psy, kteří mají problémy se zažíváním, alergiemi, problémy se srstí, kůží, ledvinami, nebo nadváhou apod. Jsou vyrobeny zcela bez obilovin a složek vyvolávajících alergie. Je to ideální krmivo pro psy s trávicími potížemi, nadváhou a pro psy s nižší tělesnou aktivitou. Ideální pro nemocné psy, nebo psy s nadváhou. Vyrobeno v Německu.

Vysoce kvalitní holistické krmivo bez jakékoliv chemie, lákadel a obilovin pro alergické, nemocné a obézní psy.

Výrobce tohoto krmiva je Německá firma Markus Mühle. Lupo Sensitiv 20/8 zajistí Vašemu psovi bezproblémové zažívání. Správná výživa je právě u alergických psů nejdůležitějším předpokladem pro zdraví a vitalitu. Mnoho psů reaguje na jednotlivé složky krmiva alergiemi, trávicími problémy či kožními nemocemi. Za tyto zdravotní problémy, ve většině případů, nejsou odpovědny jednotlivé složky krmiv, nýbrž jeho příprava a chemické dochucování a konzervace spolu s procesem výroby, tedy extrudací. Proto je vždy u citlivých psů důležité, aby jejich krmivo neobsahovalo žádné složky vyvolávající alergie.

Popis produktu

  • Granule lisované za studena - hypoalergenní krmivo pro citlivé a nemocné psy
  • Bez obilovin a složek vyvolávajících alergie s chutí a vůní použitých čerstvých surovin
  • Vhodné pro: normálně až méně aktivní psy, psy se sklony k nadváze a trávicími potížemi, starší psy od 6. roku života, psy, kteří mají kvůli krmivu problémy s metabolismem, alergické psy
  • Garantováno zcela bez chemie
  • Obsah čerstvého masa 65% (před sušením)
  • Kompletní krmivo pro psy. Lze používat jako „All Life Stages“ pro štěňata i dospělé psy
  • Jak upravit max.denní krmnou dávku viz. doporučené dávky krmiva
  • Vyrobeno v Německu

Doporučené krmné dávky:

V tabulce uvedené základní dávky krmiva berte jako "doporučené" . Skutečné dávkování je třeba přizpůsobit věku, vitalitě, potřebám a celkovému energetickému výdeji psa. Nezapomínejte, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody. 

Monoprotein - čisté kuřecí maso ze švýcarských bio chovů:
LUPO Sensitiv obsahuje 100 % čisté kuřecí maso z volného chovu! Chov kuřat je zajištěn bez použití geneticky pozměněných prostředků či růst podporujících hormonů. Toto je pravidelně kontrolováno nezávislými laboratořemi.

Neobsahuje gluteny - zaručeně bez obilnin:
Obilniny jako např. žito, pšenice či ječmen vedou často díky obsahu lepku k alergickým reakcím. Proto využívá LUPO Sensitiv jako zdroj sacharidů bramborovou moučku.

► Krmivo neobsahuje obilniny jako pšenici, ječmen, žito nebo oves, které mohou svým obsahem glutenů vést k alergickým reakcím.

LupoZell® podporuje a zaopatřuje:
LupoZell je speciální směs semen ostropestřce mariánského, pampelišky, léčivé zeminy, suché rašeliny a za studena lisovaného lněného, brutnákového, řepkového a lososového oleje. Ostropestřec mariánský, pampeliška, léčivá zemina a suchá rašelina podporují funkci jater, ledvin a střev, oleje zásobují kůži a srst esenciálními mastnými kyselinami.

Icepressed® k uchování životně důležitých látek:
Díky speciálnímu, zákonem chráněnému procesu Icepressed® zůstanou všechny důležité složky zachovány ve své hodnotě.

Lupo Sensitiv je plnohodnotné krmivo, které je vyrobeno z pečlivě vybraných přísad. Při výrobě nejsou použita barviva, chuťové zvýrazňovače, vepřové maso, silně zahřívané tuky, živočišná moučka, kuchyňský odpad, cukr, sója a mléčné výrobky. Využití zde najde vysoce stravitelná bramborová mouka, díky které je krmivo velmi dobře snášeno.

► Lupo Sensitiv 20/8 je perfektním řešením pro psy s nadváhou. Výsledkem je vitalita, zdraví, zdravá a lesknoucí se srst a silné svalstvo.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.

Vysoce kvalitní sušená moučka z kuřecího masa 29 %, bramborová moučka 36 %, sušené a mleté pastyňáky, řepná dužina, semínka ostropestřce mariánského 5 %, směs rostlinných olejů lisovaných za studena 4,5 % (lněný, řepkový, a brutnákový olej), moučka z řas, lososový olej 1,5 %, sušená rašelina 1,5 %, sušená čekanka 1,5 %, léčivá zemina 1 %, sušená kopřiva 1 %, sušené listy pampelišky 1 %, Yucca Schidigera.

Přídatné a nutriční látky:
vitamín A (10.000 IE/kg), vitamín D3 (1.000 IE/kg), vitamín E (200 mg/kg), vitamín B1 (4,0 mg/kg), vitamín B2 jako ryboflavin (8,0 mg/kg), vitamín B6 jako pyridoxinhydrochlorid (4,8 mg/kg), vitamín B12 (48 mcg/kg), biotin jako D-(+)-biotin (252 mcg/kg), kyselina listová (0,40 mg/kg), niacin (24,1 mg/kg), kyselina pantothenová jako calcium-D-Pantothenat (8,0 mg/kg) vitamín C als L-askorbová kyselina (140 mg/kg), cholinchlorid (1.200 mg/kg), železo (180 mg/kg), kobalt (1,2 mg/kg) .

Stopové prvky:
mangan jako mangan-(II)-oxid (48 mg/kg), měď jako oxid měďnatý (10 mg/kg), zinek jako oxid zinečnatý (65 mg/kg), jód jako jodičnan vápenatý (1,6 mg/kg).

Lupo Sensitiv 20/8 je kompeltní krmivo pro psy připravené především pro psy s potížemi trávení, nebo s nadváhou.

Doporučené dávkování na den odpovídá cca 1,2% tělesné hmotnosti dospělého psa* Tato hodnota je pouze orientační. Skutečná denní potřeba se řídí aktivitou a věkem psa. Dbejte prosím, aby měl Váš pes vždy k dispozici čerstvou vodu. U mladých psů je denní požadavek až 2,5% tělesné hmotnosti.

Provozováno na Provozováno na systému NetShops
GoPay
Zboží.cz