Telefonické objednávky  311 240 330
 
 
 »  Vitamíny a doplňky  »  LupoOmega 3-6-9  »  Olej LupoOmega 3-6-9 Premium 500 ml
  • Olej LupoOmega 3-6-9 Premium 500 ml

Olej LupoOmega 3-6-9 Premium 500 ml

Doplněk potravy pro psy a kočky pro podporu funkce pokožky při dermatóze a nadměrném vypadávání srsti. Lupo Omega 3-6-9 PREMIUM je speciální směs konopného oleje, oleje z mořských ryb a pupalkového oleje. Směs se vyznačuje vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin. Zejména Omega-3 mastné kyseliny jsou obsaženy v širokém spektru a jsou v optimálním poměru k Omega-6 mastným kyselinám (1: 3). ... Celý popis
Značka:
D_46
Kód:
4032326013033
EAN:
skladem
Dostupnost:
549 Kč
477 Kč bez DPH
+
-
Popis Složení Dávkování Doporučení

Doplněk potravy pro psy a kočky pro podporu funkce pokožky při dermatóze a nadměrném vypadávání srsti.

Lupo Omega 3-6-9 PREMIUM je speciální směs konopného oleje, oleje z mořských ryb a pupalkového oleje. Směs se vyznačuje vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin. Zejména Omega-3 mastné kyseliny jsou obsaženy v širokém spektru a jsou v optimálním poměru k Omega-6 mastným kyselinám (1: 3). Obsah oleje z mořských ryb tvoří tuto směs perfektně vyváženou, protože dodává důležité Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA.

Kyselina gama-linolenová obsažená v kožních buňkách má velký význam pro zdravou pokožku, lesklou srst a imunitní systém.

Nedostatek esenciálních mastných kyselin může způsobovat:

  • Dermatitida (např. v ušním kanálu)
  • šupinatá kůže
  • vyhublost
  • svědění a ekzémy
  • kardiovaskulární poruchy.

Organismus psa si neumí vyrobit celé spektrum nenasycených mastných kyselin, a proto by tyto měly být do organismu dodávány v dostatečném množství prostřednictvím potravy. Správný poměr Omega mastných kyselin může také podpořit srdeční funkci a posílit imunitní systém.

Omega-3 mastné kyseliny tělo potřebuje pro metabolismus mozku a ochranu nervových buněk. Obsažené mastné kyseliny EPA a DHA jsou součástí buněčných membrán a udržují je pružné.

Omega-6 mastné kyseliny jsou důležité při hojení ran, podporují růst buněk a opravné procesy i flexibilitu buněčných membrán.

GLA (kyselina gama-linolenová) ze skupiny Omega-6 je důležitá pro udržení zdravé kůže, protože GLA posiluje imunitní systém a působí proti zánětlivým kožním onemocněním.

Omega-9 mastné kyseliny mají pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.

Poznámka: Konopný olej je přírodní rostlinný olej získaný ze semen rostliny konopí. Neobsahuje však ŽÁDNÉ látky způsobující omámení.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.

Základní nutriční vlastnosti: Celkový obsah Omega-3 mastných kyselin 18,20 %, celkový obsah Omega-6 mastných kyselin 46,30 %, kyselina gama-linolenová 3,00 %

Analytické složky: hrubý protein 0 %, hrubý tuk 99 %, hrubá vláknina 0 %, hrubý popel 0 %

Složení: konopný olej, olej z mořských ryb, pupalkový olej

Doporučené dávkování:

Podávejte od druhého měsíce věku psa. Při zvýšení podávané dávky, nebo prodloužení doby podávání doporučujeme konzultaci s veterinářem.

Pro snazší dávkování použijte přiloženou odměrku.

Hmotnost psa Dávkování
Do 10 kg 2 ml
10 - 30 kg 3 - 5 ml
Nad 30 kg 5 - 10 ml

Uchovávejte v chladu, suchu a chraňte před přímým slunečním zářením

Provozováno na Provozováno na systému NetShops
GoPay
Zboží.cz